stylowe-bransolety.pl

9 marca, 2019 Wyłącz przez admin

Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na drugi plan na korzyść zagranicznej mody. Bardzo często mówi się że moda pochodzenia polskiego w zestawieniu do innych regionów zaledwie raczkuje, jednak gdyby jednak przyjrzeć się temu wszystkiemu dokładniej polscy producenci są w stanie zaoferoać klientom naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najbardziej porządanych fasonów aż po wysokiej jakości materiały. W którym miejscu jest bariera klientów? Brak dostatecznych kompetencji projektujących czy też ludzie są za bardzo rygorystyczni w swojej selekcji?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż rynki międzynarodowe mając tym samym dużo mniej czasu na podbicie rynku. Nabywcy dostrzegając że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są na szczycie zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu korzystania z polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety to prawda.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonej sukienki, czy innych ubrań ludzie nie muszą pozyskiwać u naszych sąsiadów a wystarczy zbadać regionalny asortyment.

Reasumując spróbujmy pokochać to co nasze! Zostawmy uprzedzenia i dajmy szansę Polskim handlowcom i innym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety