slubna-bizuteria-srebrna

22 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Czy znacie 3 podstawowe terminy nakreślające stereotypową kobietę? Ja znam: uczucie, bliscy oraz wyglad. Co kryje się pod podanymi pojeciami? Jakich doznań potrzebują kobiety? Jakich rzeczy nie tolerują? Z czym się borykają ? Czego nie odstępują nawet na krótką chwilę? Dziś przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w świecie kobiety. Postarajmy się je zrozumieć. Jak postrzega samą siebie płeć piękna, a jak patrzy na nią płeć silna? Czego oczekują oby dwie strony? Damy lubią czuć się zdobywane. Większość ceni sobie sytuacje kiedy mężczyzna bierze inicjatywę w ich relacji w swoje ręce jednakże nie akceptują postawy na zabój zaabsorbowanego kochanka. Jak często mówią w połowie potrzebują troski, stałości w uczuciach, jednak w drugiej połowie w sekrecie marzą o tym żeby ich kochanek czasami stawiał opory, był niedostępny. Jakie z tego wnioski? Panie wbrew pozorom również pragną zdobywać, bo przecież czy kogoś satysfakcjonuje w pełni łatwo zdobyta rzecz, a co dopiero relacja czy atencja kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc w jaki spsób dogodzić wymaganiom wyjątkowych pań? Jak to rozegrać by bywać na wygranej pozycji?
Dbaj o kobietę w sposób jaki chce, obserwuj kobiece małe lub większe potrzeby, żeby pamiętać jakie z nich są najważniejsze i na tych skup się najmocniej, zwyczaj bywania niedostępnym wypracujesz rozmawiając z wybranką. Pamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że więź trzeba pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy później zawsze gaśnie. Właśnie to czyni, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna