producenci-dodatkow.pl

18 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Produkty złotnicze posrebrzane, albo też z metali szlachetnych? Jakie kupujemy rzadziej? Ta walka znana jest całkiem nie krótko na świecie. W tej chwili spróbujemy udzielić odpowiedzi w tej kwestii. Choć zagadnienie nie będzie to aż tak łatwe jak może się wydawać. Powyżej wymienione rodzaje biżuterii posiadają ciekawe minusy, ale także powszechnie znane plusy noszenia.
Prawdziwa biżuteria – zazwyczaj robi się ją z oczyszczonego srebra. Dlatego właśnie pozostaje sporo droższa. Produkuje się ją obrabiając rudy srebra. Jest znacznie dostojniejsza oraz dokładnie z tego powodu regularnie kupują ją klienci z wyższych sfer. Również znaczące jest lokalizacja jej sprzedaży, zwykle pozostają to galerie złotnicze. Pozostaje odpowiedni zaprezentowana w podświetlonych, witrynach. W takcie jej kupna zazwyczaj otrzymamy śliczne pudełko. W jubilerskim punkcie obsługa klienta z pewnością pozostanie sympatyczniejsza oraz na wyższym poziomie. Wyroby jubilerskie ze szlachetnych metali o czym także nie należy nie pamiętać, nie uczulają.
Biżuteria platerowana – jest z reguły produkowana ze mieszanin metali pospolitych, a pokrywa się ją nieznaczną powłoką srebra. Sztuczne wyroby stosunkowo szybko tracą swój wygląd i kobiety wyrzucają je. Ich najpowszechniejsza zaleta to oczywiście niewielka cena sprzedaży. Niestety stwierdzamy, że może uczulać, bardzo często biżuteria z zawartością miedzi. Co ważne linie biżuterii platerowane pozostają nadzwyczaj śliczne ze względu na mieszankę, bez owijania w bawełnę zdecydowanie łatwiej ją zrobić. Komplety w tym wypadku bardzo często składają się z 2 elementów – – naszyjnika i kolczyków.
Kończąc biżuteria srebrna jest precyzyjniej wykonana i nie wywołuje reakcji alergicznych. Ale jest zdecydowanie droższa, co więcej nie ściera się aż tak szybko jak posrebrzana. Jednakże linie biżuterii platerowanej są oryginalniejsze i tańsze. Jaki rodzaj pozostaje lepszy? Oczywiście są zwyczajnie inne.

Producenci dodatkow