ekskluzywne-bransoletki.pl

9 marca, 2019 Wyłącz przez admin

Portale społecznościowe czy czasopisma pisane są głównie o modzie damskiej oraz są ze wsazaniem dla kobiet. Dlaczego tak się dzieje skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich dziedzinach?
Już dawno przyjęło się że moda jest dla kobiet. Przyjęto również, że faceci nie są chętni do rozmów na temat garderoby czy też wyglądu. Kobiety uważają że nie warto zadawać pytań facetowi o to co założy na siebie, ma ubrane, planuje kupić.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że faceci lubią a wręcz uwielbiają chwalić się swoimi nowymi trofeami. Odsuwając na bok stereotypy przekazujemy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla waszych facetów nie jest tematem tabu! Pogadajmy więc o modzie naszych mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w naszym kraju miewa się dobrze? Profesjonalisci mówią że największym problemem polskich marek jest sposób prezentowania gadreroby w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupców odstrasza nieraz stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje ubrania. Najczęściej jednak sięga po to w czym czuje sie dobrze nie patrząc na to w jaki sposób coś jest zademonstrowane. Zadajmy sobie pytanie o najbardziej istotną rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w szafie każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset tradycyjna koszula, jak mówią koniecznie biała oraz czarna. Kolejną taką częścią garderoby jest marynarka. Najlepiej taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje wtedy bez wątpienia do wszystkiego!
Ostatnią niezbędną rzeczą są eleganckie wygodne buty. Ważne żeby były w stonowanym odcieniu i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki