bizuteria-2020.pl

23 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Błyskotki to określenie stosunkowo szerokie. Jak można je podzielić? Oczywiście biorąc pod uwagę surowiec, z jakiego pozostają wyprodukowane oraz jakie dodatki użyto. Tutaj tymczasem przeprowadzimy klasyfikację rodzajową wyrobów jubilerskich.
Naszyjniki – lubiane od lat, tak samo przez panie jak i panów. Subtelna zawieszka na połączonych ogniwach łańcuszka zazwyczaj noszona na szyi to kwintesencja niewieściego piękna.
Srebrne kolczyki jest kolejny rodzaj nie tylko damskich produktów złotniczych. Najczęściej wytwarza się je ze białego złota. Odróżniamy kilka klas zapięć, na przykład „Wkrętki”. Właśnie one pozostają najczęściej kupowane na cały świecie z całej biżuterii.
Pierścienie od wieków zdobią również męską rękę. Bywają te zwyczajne, ale też wzory z rubinami. Zazwyczaj przypisuje się im jakąś symbolikę.
Bransolety to niewielkie łańcuchy, które panie zazwyczaj noszą na nadgarstek, jednak od pewnego czasu także na nodze, ostatnimi czasy stało się to niezwykle „cool”
Beadsy to typ, jaki wszedł do nas z pięknych Włoch. Koraliki wkładane są tutaj na srebrną bransoletę z zatrzaskiem. Dlatego, że koraliki występują w ogromnej kombinacji typów niemalże wszelka kompozycja pozostaje inna.
Na rynku znalazła swoje miejsce także wersja wywodząca się w Stanach zjednoczonych. Gdzie charms pozostają podwieszane do łańcuszkowej bransoletki przy pomocy niewielkiego karabinka. Przyjęły one miano charms.
Obrączki ślubne – przynależą do rodziny pierścieni. Niedawno zdecydowanie zyskały na sławie. Wszystkie pary marzą mieć modele spersonalizowane ponadto indywidualną sentencją.
Zegarki na rękę – dziś przedstawiana końcowa grupa z segmentu biżuterii. Bardzo często noszona również przez panów. Istotny jest nie tylko surowiec, ale również urządzenie wewnątrz.
Typów biżuterii jest zdecydowanie dużo. W momencie kiedy kupujemy często lepiej znaleźć niedużą firmę jubilerską. Wyroby będą dużo lepszej klasy i również delikatnie tańsze.

biżuteria 2020