beauty77.pl

17 lutego, 2019 Wyłącz przez admin

Co pobudza zmysły naszych mężczyzn? Co sprawia że zmieniamy się w silne i pewne siebie kobiety? Odpowiedzią na powyższe pytania jest termin wszystkim znany – bielizna oraz,i jej właściwości.
Co jest ważne przy wyborze bielizny, kompletu bielizny dla siebie lub partnera, co powinniśmy mieć na oku?
Jednym z bardziej ważnych wyznaczników praktycznej bielizny, powinien być materiał, gdyż to on zaświadcza o komforcie noszenia jej przez ciebie i twojego patnera. To materiał decyduje o samopoczuciu oraz także o tym czy spełni swoją funcję w życiu na co dzień ale też w wyjątkowych dla nas sytuacjach
Bielizna tworzone są najczęściej z
materiałów naturalnych oraz tych sztucznych. Jeśli chodzi o naturalnych materiałach najczęściej wykorzystuje się bawełnę. O jakości bawełny świadczy długość sprężystość włókien. Wyróżnić można dwa typy bawełny- bawełna czesana i superczesana.Obie są przyjazne dla skóry. Bielizna tego rodzaju jest bardzo powiewna a co więcej powoduje że nasza skóra może swobodnie oddychać. Coraz częściej zaczyna się używać tkaniny bambusowe która często słusznie zastępuje bawełnę. Jest również delikatne oraz rozciągliwe. Jednak w dzisiejszych czasach produkty naturalne coraz częściej zastępowane są tworzywami sztucznymi, w tym przypadku także tak jest. Jako przykład podamy elastan który od wielu lat jest udoskalany i ciągle pozyskuje duże zainteresowanie i zastosowanie. Łączony jest też z naturalnymi włóknami. Zbliżony charakter do niego ma tkanina polyamidowa – również oddychający materiał i niesłychanie lekki.

Beauty 77